bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników

LISTA PRACOWNIKÓW TEATRU POLSKIEGO

Opatowicz Adam Dyrektor naczelny i artystyczny
Friedrich Daria Kierownik literacki
Andrus Artur Kierownik literacki CKR
Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny
Karol Anna Koordynator pracy artystycznej
Bral Alicja Dramaturg
Buchner Beata Inspicjent
Szwaczyk Malwina Inspicjent
Karol Julia Inspicjent
Adamska Olga Aktorka
Bauman Krzysztof Aktor
Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka
Bemnarek Ewelina Aktorka
Bumaj Piotr Aktor
Borchardt Joanna Aktorka
Cembala Filip Aktor
Chrulska Dorota Aktorka
Chryc-Filary Małgorzata Aktorka
Donimirska Elżbieta Aktorka
Dzieciniak Adam Aktor
Filary Zbigniew Aktor
Gurdziel Ola Aktorka
Iwańska Małgorzata Aktorka
Janicki Michał Aktor
Jeziorska Lidia Aktorka
Janczak Paulina Aktorka
Kołakowski Sławomir Aktor
Kostrzyński Mateusz Aktor
Kupiec Mirosław Aktor
Klaus Zenon Aktor
Łagiewka Wiesław Aktor
Majchrzak Dariusz Aktor
Niewirowski Krzysztof Aktor
Olszewski Karol Aktor
Obara Tomasz Aktor
Piotrowski Jacek Aktor
Pruciak Karol Aktor
Różanek Aleksander Aktor
Różycka Sylwia Aktorka
Sadowska Katarzyna Aktorka
Szymańska Adrianna Aktorka
Sienkiewicz Damian Aktor
Sokołowski Jakub Aktor
Sztendel Marcin Aktor
Uszko-Tychulska Marta Aktorka
Wierzchoń Natalia Aktorka
Żerański Marek Aktor
Zych Adam Aktor

Jończyk Katarzyna Główna księgowa
Girer Małgorzata Zastępca głównej księgowej
Podkańska-Sekutowicz Marzena Kasjer
Giza Blandyna Pracownik ds. płac
Gołubowicz Marzena Pracownik ds. osobowych i socjalnych

Piszczyńska Karolina Zastępca dyrektora
Stochła Piotr Kierownik produkcji
Mieczkowska Jolanta Kierownik pracowni krawieckiej
Florkowska Jadwiga Rzemieślnik teatralny - krawiec
Woryta Dorota Rzemieślnik teatralny - krawiec
Semiashkina Svitlana Rzemieślnik teatralny - krawiec
Walczak Debora Rzemieślnik teatralny - krawiec
Grabowska Magdalena Rzemieślnik teatralny - krawiec
Nowicka Karolina Rzemieślnik teatralny – malarz/plastyk
Rzeźnik Marek Rzemieślnik teatralny – stolarz
Maciaszek Krzysztof Rzemieślnik teatralny – stolarz
Łacwik Aleksandra Kierownik techniczny
Piątek Rafał Kierownik sceny
Koral Sebastian Montażysta/magazynier dekoracji
Pilarczyk Adam Montażysta/magazynier dekoracji
Kowalko Marek Montażysta/magazynier dekoracji
Kaźmierski Gwidon Montażysta/magazynier dekoracji
Mozer Daniel Kierownik działu elekroakustycznego
Naruszewicz Sławomir Rzemieślnik teatralny - oświetleniowiec
Nadkański Jacek Rzemieślnik teatralny - oświetleniowiec
Szymański Paweł Rzemieślnik teatralny - elektroakustyk
Żelazny Celina Rzemieślnik teatralny - elektroakustyk
Zalewska Katarzyna Kierownik działu obsługi przedstawień
Dobrzyńska Agata Rzemieślnik teatralny - fryzjer
Bona Matylda Rzemieślnik teatralny – fryzjer
Woś Izabela Rzemieślnik teatralny - garderobiana
Węgier Daria Rzemieślnik teatralny – garderobiana
Baran Beata Rzemieślnik teatralny – rekwizytor
Kacprzak Małgorzata Rzemieślnik teatralny – garderobiana
Dominiak Wioleta Rzemieślnik teatralny – garderobiana
Cieślik Elżbieta Rzemieślnik teatralny – rekwizytor/magazynier
Skotnicka Aneta Kierownik biura organizacji widowni
Kaczmarek Beata Kasjer biletowy – organizator widowni
Stankiewicz Bogumiła Kasjer biletowy – organizator widowni
Zieniuk Marta Kasjer biletowy – organizator widowni
Gapińska-Krzyżanowska Monika Specjalista ds. promocji
Wawrzyńska Monika Kasjer biletowy – organizator widowni
Popiołek Krzysztof Pracownik ds. festiwali
Kołodziejczyk Katarzyna Kierownik administracji
Podgajna Ewa Pracownik ds. muzeum – archiwista
Charko Michał Główny specjalista ds. informatyki
Grabowska-Dzikowska Maria Referent administracyjny
Krzyżanowski Andrzej Pracownik ds. zaopatrzenia i transportu
Laskowski Marek Pracownik ds. zamówień publicznych, spec. ds. OC, IODO
Papierska Alicja Pracownik ds. obsługi sekretariatu
Dariusz Środecki Pracownik ds. BHP
Dawidowski Jacek Pracownik ds. administracji obiektu
Woźniak Tomasz Konserwator
Stefańczyk Robert Pracownik gospodarczy
Czerniejewska Marzena Sprzątacz
Peplińska Karolina Sprzątacz
Makiewicz Karolina Sprzątacz
Miłoś Anna Sprzątacz
Nakielska Katarzyna Sprzątacz
Laskowska Agnieszka Sprzataczka-praczka
Bończuk Karolina Sprzątacz
Nitecka Dorota Sprzątacz
Drabik Dariusz Portier – informator
Jończyk Jarosław Portier – informator
Litewka Mirosław Portier – informator
Bogdanowicz Anna Portier – informator
Kuziara Katarzyna Portier – informator
Szumska Brygida Portier – informator
Knyszyńska Katarzyna Bileter – szatniarz
Müller Danuta Bileter – szatniarz
Filozof Ewa Bileter – szatniarz
Orjanik-Prymaczuk Jolanta Bileter – szatniarz
Bąba Honorata Bileter – szatniarz
Prygiel Aleksandra Bileter - szatniarz



Opublikował: Alicja Redlarska
Publikacja dnia: 24.08.2023
Podpisał: Alicja Redlarska
Dokument z dnia: 18.10.2013
Dokument oglądany razy: 9 918